Strona główna

Witajcie w moim domu (home) w sieci dla Tysiąca Gwiazd, właśnie tutaj będę wam pokazywać świat widziany moimi oczyma. Ludzi widzianych przez mój obiektyw, który pozwala mi na odwzorowanie was takimi jakimi widzę was ja. Dla mnie nie ma ludzi brzydkich, na moich zdjęciach każdy czuje się jak Gwiazda.

Za co kocham fotografię? Za możliwość zatrzymania chwili, aby przeglądając później zdjęcia można było myślami wrócić do uwiecznionych momentów i emocji zamkniętych w tym skrawku papieru.

W moim domu zawsze było dużo zdjęć, niestety nie opisanych, a mnie fascynowała historia ludzi, którzy na nich są. Dlaczego to własnie oni się tu znajdują? Czy tak wyglądał dawniej nasz dom? Kim jest to dziecko, które stoi koło mojej babci? Kto stał po drugiej stronie obiektywu?

Moja miłość do fotografii rozwijała się przez lata. Na początku dzięki zwykłej „małpce”, aparatowi, który mój kochany brat dostał na komunię. Później tata pozwolił mi wybrać nasz rodzinny aparat, byłam tym bardzo przejęta! Padło na SAMSUNGA 🙂 Kolejnym aparatem, który kupiłam, był ten dla mojej siostry która wyjeżdżała na stypendium do Włoch. Cały czas myśląc o innych, poznałam mojego męża i to po ślubie kupiłam pierwszy aparat dla siebie. Nikona D3000, który towarzyszył mi bardzo długo, którym założyłam swoją firmę, który pomógł mi w realizacji tylu pięknych sesji Tysiąc Gwiazd.  Po drodze zakochałam się w moim ulubionym i pierwszym obiektywie, kultowej 50-ce, której używam z takim uwielbieniem do sesji rodzinnych home.

To własnie Nikonowi oddałam swoje serce i wzdychałam do modelu D750 długie miesiące. Gdy w końcu odłożyłam na tyle, aby kupić sobie model używany mąż zaoferował, że do sponsoruje mi resztę. I tak przed moimi 30 urodzinami spełniło się jedno z moich home fotograficznych marzeń!

O fotografii mogłabym pisać godzinami, ale wątpię, że laika zainteresuje to co mam do powiedzenia. Niech przemówią moje fotografie.

Welcome to my home!

Welcome in Tysiąc Gwiazd Fotografia!