Brzuszki i maluszki

Witajcie w świecie gdzie sesje ciążowe i noworodkowe przeradzają się w cudowne doznanie niczym z bajki. Gdzie kobieta z trzydziestokilogramową nadwagą wygląda najpiękniej w swoim życiu. Gdzie czas pozostaje w miejscu i miesza się z lękiem, oczekiwaniem i radością z nowego życia.
W tej cudownej galerii, gdzie spotkacie brzuszki i maluszki, odnajdziecie przegląd emocji od oczekiwania, nosząc pod sercem nowe życia, aż do pojawienia się małego człowieka na świecie. Jednym z elementów sesji ciążowej i noworodkowej są zdjęcia z rodzeństwem, czasami nawet z dziadkami!

Jako mama potrafię zrozumieć doskonale emocje kryjące się pod delikatnym uśmiechem moich modelek. Czasem obawiamy się o zdrowie naszego maluszka. O to jak damy sobie radę, gdy już będzie na świecie, jak sprawdzimy się jako matki? Przeglądając radosne sesje ciążowe, mało kto może domyślać się jakie uczucia głębią się pod tymi bajkowymi kadrami.

Dlatego na pierwszym miejscu stawiam dobro moich przyszłych mam. Na sesji ciążowej pojawia się chwila, aby zaczerpnąć łyka orzeźwiającej herbaty, albo te usiąść i odpocząć kilka minut. Wszystko ponieważ, aby nie zmęczyć się zbytnio, a moje sesje ciążowe były przyjemnością, a nie męczarnią.

Sesje ciążowe

Gdy maluszek pojawi się już na świecie spotkamy się ponownie (mam nadzieję), aby wspólnie cieszyć się z jego niespożytej energii i ogromu bezwarunkowej miłości, którą obdarzył rodziców. Na sesjach rodzinnych, chwytam Waszą wzajemną miłość, cieple uczucia jakimi obdarzacie się na, co dzień. Wy zabieracie ze sobą pełen luz i dobre humory. Pamiętajcie! Jeśli Wy się stresujecie i jesteście poddenerwowani, wasze dzieci też to wyczują. To ma być przyjemność, wiem, że czasem ciężko się opanować, ale gdy mąż po raz setny zapyta co ma ubrać, powiedz tylko – jasna koszula i wygodne ciemne spodnie ;). To się zawsze sprawdza!

Zapraszam Was na Instagrama Tysiąc Gwiazd Fotografia, lub na mojego Facebooka. Zachęcam do kontaktu poprzez social media, aby znaleźć najlepszego fotografa rodzinnego w Gminie Alwernia, a nawet w województwie małopolskim!