Sesja narzeczeńska w lesie – Justyna & Michał
Sesja narzeczeńska to wyjątkowa okazja do „zobaczenia” się ze swoim fotografem ślubnym. Spotkanie, które pozwoli nam poznać się, polubić i nawiązać nić porozumienia. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie się nam współpracowało w dniu waszego ślubu. Gwarantuję wam, że dzięki temu będziecie traktowali mnie ja członka waszej rodziny. Rozwiązanie to polecam szczególnie osobom, które nie czują się komfortowo przed obiektywem.

Sesja narzeczeńska Justyny i Michała odbyła się wśród leśnych kniei 😉 Gdy tylko zobaczyłam tę parę po raz pierwszy, ich energia, aż krzyczała „Zabierz nas do lasu!” Jeżeli obserwujecie mnie na FB lub Instagramie (zapraszam) możecie zauważyć, że przepadam za sesjami w naturze. Może dlatego, że całe życie (z przerwami) mieszkam na wsi. Myślę, że bliskość natury inspiruje mnie do pokazania jej moim modelom.

Zaczynając swoją działalność nie spodziewałam się, że pierwsze lato będzie tak pracowite. Nie ma tygodnia, żebym nie wykonywała / obrabiała/ przygotowywała sesji. Kochani, absolutnie nie narzekam! Bardzo mnie to cieszy, choć wielu z Was niestety musiałam odmówić. Ciesze się, że mnie rozumiecie i nie macie nic przeciwko pierwszym jesiennym terminom. Długo trwało nim wypracowałam swój work – life balance, lecz teraz trzymam się go dość rygorystycznie. Nie chcę czuć się sfrustrowana, czymś co miało mi sprawiać przyjemność, bo chyba nikt nie chce 🙂 Dzięki temu możecie mieć pewność, że daję z siebie 100% na naszych sesjach.

Na sesję narzeczeńską Justyny i Michała przygotowałam uwielbiane hortensje, które subtelnie podkreślały delikatną urodę przyszłej Panny Młodej. Wystarczyło tylko spojrzeć na tę zakochaną w sobie parę. Nie musiałam im nic sugerować, nie musiałam nimi kierować podczas sesji. Oni sami już po chwili poczuli się na tyle swobodnie, że bez skrępowania okazywali sobie miłość. To była prawdziwa magia móc obserwować ich przez mój obiektyw. Niesamowita miłość, która połączyła tych dwoje i zaufanie jakim mnie obdarzyli, na długo pozostaną w moim sercu.

Add your thoughts

There are no comments, add yours