Sesja noworodkowa – FAQ

Sesja noworodkowa to doskonały sposób na uwiecznienie niezwykle ulotnego etapu życia naszego dziecka. A sesje noworodkowe pozwolą zatrzymać moment, gdy nasze maluszki są najbardziej kruche i delikatne. Gwarantuje wam, że sesje noworodkowe w moim studio są bardzo komfortowe i bezpieczne.

Nasze spotkanie dostosujemy ściśle do Waszych oczekiwań, dlatego tak ważny jest kontakt bezpośrednio przed sesją. Nie bójcie się powiedzieć mi o swoich obawach, czy lękach związanych ze sesją noworodkową. Boicie się, że nie uda się zrobić zdjęć, bo wasz maluszek jest bardzo aktywny? Nie sypia często w ciągu dnia? Ma lekki sen i często się budzi? A może nie lubi obcych i boi się nowych twarzy? Każda tego typu informacja będzie dla mnie bardzo ważna. Każdą waszą obawę potraktuję poważnie i nie będę jej bagatelizować. Poczytajcie opinie na fan page Tysiąc Gwiazd Fotografia, a przekonacie się, że wielu ludzi odczuwa podobny lęk. Pomimo tego udało się nam uzyskać rewelacyjne efekty.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI NOWORODKOWEJ?

Aby sesja noworodkowa się udała maluszki powinny być nakarmione, weźcie ze sobą zapas jedzenia i pieluszek. Przydadzą się również pieluszki tetrowe, aby wytrzeć ślinę z ust maluszka, lub ulubiony kocyk do okrycia w czasie pozycjonowania. Tysiąc Gwiazd ma przygotowane stroje, tła, aranżacje dla Waszych skarbów. Lecz jeśli chcecie przygotować swoje stylizacje nigdy nie widziałam przeciwwskazań. Unikajcie tylko logo i nadruków, które będą odwracały uwagę od fotografowanej osoby. Bardzo lubię, gdy przywozicie swoje zabawki i rekwizyty do sesji, dzięki czemu zdjęcia stają się bardziej osobiste.

JAK UBRAĆ SIĘ NA SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Zawsze zachęcam rodziców, aby pomimo niechęci wykonali kilka ujęć se swoim noworodkiem. Jasne kolory, pastele, ubrania bez wzorów, czy napisów, to zawsze będzie dobry wybór. Gdy będziecie się ze mną kontaktować, powiedzcie, że chcecie abym wykonała zdjęcia z rodzeństwem, czy dziadkami. Wspólnie zastanowimy się nad strojem dla was. Klasyka jest ponadczasowa i sprawdza się najlepiej. Biała bluzka, t shirt, czy koszula jest w każdej szafie i sprawdzi się najlepiej 🙂

CZY PRZYJEŻDŻA PANI DO DOMU?

Tak, za dodatkową opłatą przyjeżdżam do Waszego domu, aby wykonać sesję noworodkową. Tę opcję polecam szczególnie po ciężkich porodach. Mama odpoczywa w sypialni, a ja zajmuję się noworodkiem, czyż to nie brzmi idealnie? Zachęcam do zapoznania się z ofertą, w celu porównania pakietów, przy wyborze najtańszej opcji, nie ma możliwości dojazdu.

Pragnę również zaznaczyć, iż zastrzegam sobie prawo do przerwania sesji noworodkowej, gdy będę się czuła zagrożona. Nie zgadzam się również na spożywanie alkoholu w moim towarzystwie w czasie trwania naszego spotkania.

ILE TRWA SESJA?

Zarezerwujcie sobie dwie godziny. Czasami, przy nadzwyczajnych śpiochach sesja noworodkowa, razem ze zdjęciami rodzinnymi kończy się już po godzinie:) Dwie – to taki bezpieczny margines, gdy mamy czas na nakarmienie, przewinięcie, odbicie, ponowne uśpienie noworodka.

CZY WYKONUJE PANI ZDJĘCIA Z RODZICAMI/ DZIADKAMI/ RODZEŃSTWEM?

Zawsze 🙂

Sesje noworodkowe pozwolą na zatrzymanie pierwszego roku życia dziecka, kiedy to rozwija się ono najszybciej. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że zmiany następują niemal z dnia na dzień. Często po oddaniu już gotowych zdjęć do wyboru, piszecie, że dopiero teraz widzicie, że to już nie to samo dziecko! zdjęcia wiszące na ścianie, przypomną Wam, że kiedyś te maleńkie paluszki obejmowały cały wasz palec, a teraz mieszczą się w Waszej dłoni! Zatrzymajcie te chwile i dołączcie do mojej gwiezdnej konstelacji! Stańcie się jedną z tysiąca GWIAZD!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *